preloder
skip to Main Content

YURTİÇİ SEYAHATLERİNİZ

Aktoprak Turizm acentesi olarak, güçlü alt yapımız sayesinde alternatif çözüm önerileri ile birlikte en avantajlı havayolu firmasının en avantajlı fiyatını siz değerli müşterilemize sunarken tüm uçuş organizasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Amacımız bireysel ve kurumsal müşterilerimize zaman ve ekonomiden tasarruf etmelerini sağlayacak çözümler üretebilmektir.

Bu doğrultuda uzun yıllar sektörde olmanın sağladığı tecrübe ile akla gelen ilk turizm acentelerinden biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

YURTDIŞI SEYAHATLERİNİZ

Yurtdışı uçak bileti satışlarında önemli bir pazar hacmine sahip olan firmamız, konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile 1975 yılından beri sizlere hizmet vermektedir.

Kurumsal ve bireysel seyahatlerinizde istek ve tercihlerinize göre en uygun havayolu firmasını alternatifleri ile birlikte sunuyoruz.

Aktoprak Turizm acentesi olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekimiz ve güçlü alt yapımız sayesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

HAVAALANI TRANSFER

Detaylara önem veren hizmet anlayışımız ve güler yüzlü ekibimiz ile siz seyahatinize odaklanırken, Aktoprak Turizm olarak transferlerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Transfer öncesi karşılama görevlisi, araç, vb. hizmetlerimiz ile gideceğiniz güzergahı belirleyerek size zamandan tasarruf sağlıyoruz.

Hava alanı Transfer
Back To Top